تولید محتوای گرافیکی

Slide 1 تولید محتوای گرافیکی بورد تولید محتوای گرافیکی بورد تولید محتوای گرافیکی بورد تولید محتوای گرافیکی لپ تاپ png Make a Bold
Statement
Striking presentations that expand the perception of your viewers.
Slide 2 تولید محتوای گرافیکی لپ تاپ png Design for
all devices
Slider Revolution 6.0 is a web-design and animation tool with a clear, visual interface تولید محتوای گرافیکی تبلت تولید محتوای گرافیکی
Slide 3 Design
Beautiful
Websites
Our 200+ templates are a great starting point for your own professional website تولید محتوای گرافیکی اپل

تولید محتوای گرافیکی

گرافیک چیست؟

گرافیک در فرآیند تولید محتوای گرافیکی به معنی هنر ترسیم خطوط و پدید آوردن طرح های تصویری برای انتقال یک پیام میباشد.


عکس و تصویر اولین چیزی است که بعد از شنیدن کلمه گرافیک به ذهن انسان خطور میکند.
یکی از راه های موفقیت در دنیای دیجیتال که از جذاب ترین و پرطرفدارترین آنهاست و بیشترین کاربرد را نیز دارد، تولید محتوای گرافیکی میباشد.

تولید محتوای گرافیکی

نگاه اجمالی بر
استراتژی تولید محتوا

تولید محتوای گرافیکی طرح سفید

در دنیای دیجیتال” تولید محتوای گرافیکی ” به عنوان یکی از شاخصه های مهم دیجیتال مارکتینگ شناخته می شود. محتوا برای هر کسب و کار باید به صورت منحصر به فرد و مختص همان حوزه تولید شود.

این بدین معنی است که برای هر کسب و کار قبل از آنکه محتوایی تولید شود باید نیازهای مخاطب شناسایی؛ رفتار کاربران مختص به همان کسب و کار را آنالیز؛ و بر أساس آن یک استراتژی تولید محتوا ایجاد شود.

تولید محتوای گرافیکی طرح رنگی

استفاده از ابزارها در دنیای دیجیتال

 پس از تعیین استراتژی تولید محتوا، نوبت به طراحی و استفاده از ابزارها در دنیای دیجیتال می رسد. این ابزارها به چهار دسته کلی تقسیم می شوند: محتوای تصویری، محتوای متنی، محتوای ویدئویی و محتوای صوتی.

از بین این گزینه ها تولید محتوای گرافیکی ، به دلیل برقراری ارتباط سریع با مخاطب از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تحقیقات نشان داده است که حدود ۹۰ درصد از اطلاعات وارد شده در مغز بصری بوده و ۶۵ درصد از افراد نیز می توانند با دیدن تصاویر آن ها را در حافظه خود نگه دارند.

بنابراین استفاده از تصاویر گرافیکی مناسب و جذاب در محتوا و انتقال پیام به روشی خلاقانه، ابزار درستی برای پیروزی در رقابت تنگانگ بین برندها خواهد بود.

انواع محتوای گرافیکی

محتوای گرافیکی شاخه های زیادی دارد که میتوانند در قالب های مختلفی تولید شوند و هر کدام ویژگی های منحصر بفردی دارند،برخی از این ویژگی ها عبارت اند از:

تصویر و عکس نوشته

اینفوگرافیک

موشن گرافی

اسلاید

اسکرین شات

طراحی استیکر

اهمیت استفاده از تصاویر با کیفیت

استفاده از عکس های با کیفیت و جذاب در تولید محتوای گرافیکی بسیار حائز اهمیت است. اگر تصاویر استفاده شده در محتوای شما با کیفیت و جذاب باشند، مطمئنا افراد زیادی به آنها توجه خواهند کرد.
با اینکه همه میتوانند عکاسی کنند و از آنها به عنوان محتوای گرافیکی استفاده کنند ولی این تصاویر هیچ وقت نمیتوانند جایگاه طرح های سفارشی و منحصر بفرد را بگیرند و بازده آنها را نخواهند داشت.
پس اگر میخواهید محتوای گرافیکی که تولید کردید موفقیت آمیز باشد بهتر است از عکس های تکراری استفاده نکنید.

نمونه ای تولید محتوای گرافیکی

تاثیر و کاربرد محتوای گرافیکی

به طور کلی تاثیر محتوای تصویری و گرافیکی جذاب در فضای دیجیتال را می‌توان در این ۶ مورد خلاصه کرد:

با توجه به اهمیت موارد ذکر شده، تیم طراحی مبنا دیجیتال مارکتینگ به همه این موارد دقت کامل دارد و شما می توانید با استفاده از خدمات تخصصی این تیم در کسب و کار خود بهتر دیده شوید.