تولید محتوای ویدئویی

محتوای ویدئویی به دلیل اثرگذاری زیاد و سرعت در انتقال مفهوم، مورد استقبال بسیاری از افراد واقع شده است. به همین دلیل ویدئوسنتر هایی مانند یوتیوب امروزه بعد از جستجوگر گوگل دومین مرجع برای استخراج مطالب قرار گرفته است.

بنابراین تولید محتوای ویدیویی و بازاریابی مربوط به آن را حتما در برنامه کاری خود قراردهید و اهمیت آن را به هیچ وجه دسته کم نگیرید چرا که یکی از مهمترین ابزارها برای معرفی کسب و کار شما میباشد.

انواع محتوای ویدئویی

ویدئوهای معرفی

این نوع ویدئو برای افرادی که قصد خرید و فروش ویا مسافرت دارند بسیار جذاب میباشد چراکه خرید و فروش و مسافرت امری ضروری و فعالیت روزمره افراد محسوب میشود.

ویدئوی آموزشی

این نوع ویدئو بدلیل اشتراک گذاری و تاثیر فراوان در کاربران برای اعتبارسازی و برندینگ بسیار مناسب است.

ویدئو خبری

این نوع ویدئو دامنه گسترده ای از افراد را شامل میشود و قابلیت اشتراک گذاری بالایی نیز دارد.

مصاحبه ها

مصاحبه با افراد مشهور ، کارآفرینان ، ورزشکاران و..قدرت بسیاری برای جذب مخاطب بیشتر دارد.

مدت زمانی که یک کاربر در وبسایت شما به تماشای ویدئو می نشیند ، خود امتیاز ویژه ای از سمت گوگل و بطور کلی از جهت موتورهای جستجو برای شما رقم میزند ، به این صورت که این پالس مثبت را برای موتور جستجو میفرستد که تولید محتوای ویدئویی شما، و در مقیاس بزرگتر، وبسایت شما برای کاربران مفید واقع شده و مدت ماندگاری اشخاص را افزایش داده است.

محتوای ویدئویی

شبکه های اجتماعی امروزه عضو جدایی ناپذیر زندگی مردم شده اند و سهولت در استفاده ، قابلیت ذخیره سازی و اشتراک گذاری محتوا ، بستر مناسبی برای بارگذاری و تولید محتوای ویدئویی میباشند و میتواند پیوند بسیار خوبی بین وبسایت و شبکه های اجتماعی شما ایجاد کند.

ویژگی های یک محتوای ویدئویی مناسب:

سخن آخر آنکه به اگر به دنبال جذب مخاطبان بیشتر ، ثبت بازخورد بالاتر ، تعامل بیشتر با کاربران و سئوی مناسب هستید به این ابزار مهم یعنی محتوای ویدئویی توجه لازم را مبذول فرمایید.