تشخیص مبلغ عوارض با گوگل مپ

ویژگی تشخیص مبلغ عوارض با گوگل مپ اکنون می‌تواند مبالغ تخمینی عوارض جاده ها را در اندروید و iOS نشان دهد. این ویژگی Google Maps ابتدا در هند، اندونزی، ژاپن و ایالات متحده در دسترس بود. در ادامه این خبر با MDM همراه باشید.

مبلغ عوارض با گوگل مپ

شرکت گوگل اعلام کرده است که گوگل مپ اکنون تخمینی از مبلغ عوارض را نشان می دهد که در سفر شما لحاظ می شود. اعلام این ویژگی در ماه آوریل انجام شد، اما به تازگی برای کاربران هند، اندونزی، ژاپن و ایالات متحده عرضه شده است و سایر کشورها در نوبت‌های بعد آن را دریافت خواهند کرد. طبق گفته این شرکت، ویژگی جدید این سرویس به کاربران این امکان را می دهد که قیمت های تخمینی عوارض را قبل از شروع سفر بررسی کنند. و همچنین می توانند مسیرهای رایگان موجود را شناسایی کنند.

گوگل در اطلاعیه‌ای در روز سه‌شنبه فاش کرد که هم کاربران اندروید و هم کاربران iOS در هند، اندونزی، ژاپن و ایالات متحده می‌توانند. برای نزدیک به 2000 جاده عوارضی از ویژگی دریافت مبلغ عوارض با گوگل مپ استفاده کنند. این شرکت گفت: «به لطف اطلاعات قابل اعتماد مقامات محلی عوارض، قبل از شروع ناوبری، قیمت تخمینی عوارض تا مقصد خود را خواهید دید.

مزایای استفاده از تشخیص مبلغ عوارض با گوگل مپ

طبق گفته گوگل، این ویژگی فاکتورهایی مانند داشتن یا نداشتن کارت عوارضی، روز هفته و میزان هزینه ای که انتظار می‌رود در زمان مشخصی که کاربر از آن عبور می کند، در نظر می گیرد. کاربران گوگل مپ در تنظیمات گزینه‌ای برای نمایش مبلغ عوارض و گزینه بدون داشتن کارت عوارض خواهند داشت. علاوه بر این، اگر در تنظیمات «اجتناب از عوارض» را انتخاب کنید، گزینه ای برای اجتناب از جاده هایی که عوارض دارند نیز در دسترس خواهد بود.

به گفته این شرکت، برای دسترسی به گزینه‌های مختلف، کاربران می‌توانند به سادگی روی سه نقطه در بالای برنامه ضربه بزنند تا به گزینه‌های مسیر دسترسی پیدا کنند. یا وقتی روی صفحه گوگل مپ که مسیرها را نشان می‌دهد، انگشت خود را به سمت بالا بکشند. اطلاعاتی در مورد مکان و گزینه ای برای “تغییر تنظیمات عوارض” مشاهده خواهند کرد. گزینه ای را که می خواهید برای دسترسی به مسیرهای جایگزین، در هر کجا که در دسترس است، انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

پنج − دو =