ویژگی های هوش مصنوعی در گوگل کروم

گوگل کروم به عنوان یکی از مرورگرهای محبوب و شناخته شده در بین کاربران مطرح است. این مرورگر به صورت مداوم توسط گوگل جهت ارائه امکانات جدیدتر در حال بروزرسانی می باشد. گوگل با استفاده از سیستم یادگیری ماشین، گوگل کروم را به محیطی ایمن‌تر تبدیل نموده تا حدالامکان از وقوع کلاهبرداری‌ها جلوگیری نماید.

طبق اظهارات این شرکت ویژگی‌های جدیدی براساس هوش مصنوعی به مرورگر مورد علاقه شما اضافه خواهد شد. با اعمال آپدیت‌های جدید و استفاده از مدل یادگیری ماشینی اطلاعات شما حفظ شده و پردازش‌ها صورت می‌گیرد. جهت آشنایی با ویژگی های هوش مصنوعی در گوگل کروم با MDM همراه باشید.

ویژگی های هوش مصنوعی در گوگل کروم

قابلیت‌های هوش مصنوعی در گوگل کروم

  • برای بسیاری از کاربران وب سایت‌ها، اعلان ها به همان میزان که جهت بروز بودن با محتوای وب سایت مفید می باشند، میتوانند مزاحمت نیز ایجاد نمایند. در همین راستا، chrome برطبق انتخاب های قبلی شما، محدوده زمانی که مایل به دریافت اعلان از سایت‌ها نیستید را پیش بینی نموده و اعلان های مزاحم را در اولین بازدید مسدود می نماید.
  • در نسخه های بعدی کروم، بدون ارسال اطلاعاتی به سرورهای Google، این پیش بینی ها بطور مستقیم صورت می گیرد. همینطور برطبق معرفی مدل جدید یادگیری در ماه مارس، سایت های مخرب و حملات فیشینگ 5 برابر مدل قبلی، قابل شناسایی می‌باشند که موجب خواهد شد مرور وب امن‌تری را تجربه نمایید.
  • برطبق اعلام گوگل، کروم در حال استفاده از یک مدل هوش مصنوعی آپدیت شده جهت تشخیص زبان می‌باشد. که تعیین می‌کند یک صفحه در Journeys براساس ترجیحات شما نیاز به ترجمه دارد یا خیر. همیطور شما امکان مشاهده ده‌ها میلیون ترجمه موفق دیگر را به لطف این مدل خواهید داشت.
  • از دیگر امکانات جدید گوگل کروم این است که با استفاده از مدل یادگیری ماشینی کارهایی را که شما ترجیح می‌دهید تشخیص داده و نوار ابزار فوری را تنظیم می‌نماید. بطور مثال نوار اشتراک لینک و یا دکمه جستجوی صوتی را نمایش می‌دهد.

در این مقاله  با ویژگی های هوش مصنوعی در گوگل کروم “ آشنا شدید. نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

14 + 16 =