اسکایپ چیست؟

اسکایپ یک سرویس (VoIP (Voice over IP می‌باشد که درسال 2003 شروع بکار کرد و با دوبار تغییر مالکیت نهایتا درسال 2011 مایکروسافت آن را به دست آورد. اسکایپ دارای دو نسخه وب و اپلیکیشن برای ios ، Android و Windows میباشد که از طریق این برنامه میتوان تماس صوتی و یا تصویری رایگان برقرار نمود. برای برقراری تماس های بین المللی نیز میتوان از آن استفاده کرد که برای مخاطبان درون شبکه رایگان و سایر مخاطبان با پرداخت هزینه همراه می‌باشد. در ادامه به جزئیات بیشتری میپردازیم و بررسی میکنیم که ویژگی های اسکایت چیست و چه امکاناتی دارد، با MDM همراه باشید.

ویژگی های اسکایپ چیست

ویژگی های اسکایپ و تفاوت آن با نسخه بیزینس

1_ جلسات و ملاقات‌های آنلاین: این امکان را به کاربران خود میدهد که جلسه‌ای با حداکثر 10000 شرکت کننده ایجاد نمایند که میتوانند از طریق مرورگر به راحتی درآن شرکت کنند. یکی از ویژگی های قابل ملاحظه اسکایپ امکان ضبط جلسات است و همچنین برای سنجش میزان مشارکت و رضایت مخاطبان می‌توان آن را سفارشی کرد.

2_ اسکایپ بیزینس: وجود اسکایپ بیزینس برای سازمان های مختلف حائز اهمیت است، زیرا در پیشرفت و رسیدن آنها به اهداف خود تاثیر بسزایی دارد. این ویژگی های اسکایپ عبارتند از :

  • ایجاد یک ارتباط منظم و دارای انسجام با دارا بودن قابلیت هایی نظیر پیام های فوری تصویری، صوتی، کنفرانسی و توانایی به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش و همچنین نمایان کردن افراد آنلاین در جلسه.
  • امکان انجام کارها به صورت دورکاری، زیرا نرم افزار اسکایپ بیزینس برپایه سرویس‌های ابری پایه‌گذاری شده است. و به کاربران خود اجازه میدهد در هر شرایط و درهر مکانی بتوانند با دسترس داشتن اینترنت به همکاری خود ادامه دهند.
  • باتوجه به امکان انجام کارها به صورت دورکاری میتواند در افزایش بازده کار تا درصد بالایی تاثیرگذار باشد.
  • با قابلیت ایجاد جلسات آنلاین و دورکاری، می‌توان تا حد زیادی در هزینه های ماموریت کاری برای ایجاد جلسات کوتاه، صرفه جویی کرد.
ویژگی های اسکایپ بیزینس

دیگر قابلیت های اسکایپ

3_ قابلیت مدیریت اسکایپ: به کابران خود این امکان را میدهد تا کنترل اینکه چه ویژگی هایی برای اعضای آنها در دسترس باشد را داشته باشند.

 4_ دستیار صوتی الکسا: از طریق اسکایپ میتوان از دستیار صوتی الکسا استفاده نمود.

5_ قابلیت ترجمه آنلاین: افراد با زبان های مختلف میتوانند بایکدیگر به راحتی صحبت کنند و ارتباط برقرار کنند چون این برنامه قابلیت ترجمه آنلاین مکالمات را دارا می باشد.

6_اشتراک گذاری صفحه دسکتاپ: به راحتی در تماس های خود میتوانید صفحه دسکتاپ خود را به اشتراک بگذارید.

7_زیرنویس آنلاین مکالمات: برای کاربرانی که شرایط شنیدن مکالمات را ندارند با انتخاب گزینه زیرنویس آنلاین میتوان متن گفت و گو را به صورت زیرنویس برروی صفحه نمایش داد.

8_ ایجاد حریم خصوصی در اسکایپ: با تنظیم حریم خصوصی و فعال نمودن این مورد میتوان تنها به مخاطبان موجود در لیست دوستان اجازه ی ارسال پیام و یا برقراری تماس داد تا از تماس غیرضروری جلوگیری شود.

در این مقاله با ویژگی های اسکایپ و تفاوت آن با نسخه بیزینس آشنا شدید، برای دانلود و ورود به اسکایپ کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

11 − یک =