نرم افزار Find My Device

نرم افزار Find My Device

نرم افزار Find My Device برای پیدا کردن گوشی گم شده یا دزدیده شده از طریق اینترنت و GPS مورد استفاده قرار می‌گیرد. چگونگی و نحوه اجرای این فراینده را در ادامه ارائه خواهیم کرد و همچنین به لینک دانلود آن دسترسی خواهید داشت.

اپلیکیشن Find My Device  این اجازه را به ما میدهد تا مکان گوشی گم شده یا دزدیده شده را رویت کنیم و در صورت روشن بودن اینترنت بتوانیم دستگاه موبایل را قفل یا پاکسازی کنیم.

این نرم افزار که در ابتدا با نام Android Device Manager روانه بازار شد، توسط شرکت گوگل بصورت کاملا رایگان منتشر شده است و براحتی قابل دانلود میباشد.

ساخت حساب کاربری در نرم افزار Find My Device

برای کار با برنامه Find My Device ابتدا باید وارد حساب کاربری گوگل خود شوید و یا بصورت مهمان توسط گزینه Sign In As Guest از قابلیت های اپلیکیشن مذکور استفاده کنید.

پس از وارد کردن ایمیل و رمز عبور خود، نرم افزار از شما می‌خواهد تا GPS تلفن همراه خود را روشن کنید.

به محض ورود به اپلیکیشن، قادر خواهید بود اطلاعات مربوط به تلفن همراه خود اعم از : وضعیت اینترنت، شارژ دستگاه و موقعیت مکانی گوشی را رویت کنید.

حتما در نظر داشته باشید برای ارتباط و استفاده از امکانات نرم افزار، نظیر Play Sound, Lock  و Erase ضروری است که اینترنت تلفن همراهتان روشن باشد.

نرم افزار Find My Device

نحوه پیدا کردن گوشی با قابلیت Find My Device

حال زمان آزمایش نرم افزار Find My Device رسیده است.

با دستگاه دیگری وارد مرورگر شوید و آدرس www.google.com/android/find را بنویسید و اینتر بزنید.

در پنجره باز شده ایمیل و رمز عبور خود را وارد کرده تا به این ترتیب به موقعیت مکانی تلفن همراهتان دسترسی داشته باشید. توسط گزینه Play Sound میتوانید زنگ صدای گوشی را حتی در صورت سایلنت بودن به صدا در آورید، این ویژگی مخصوصا زمانی که گوشی در منزل و سایلنت است کاربرد دارد.

نرم افزار Find My Device

پسورد : www.mabna-dm.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

نه + ده =