ویرایش عکس حرفه ای – ویرایش عکس اندروید

ویرایش عکس حرفه ای – ویرایش عکس اندروید – ادیت عکس - نرم افزارهای ویرایش عکس –

ویرایش عکس حرفه ای – ویرایش عکس اندروید – ادیت عکس – نرم افزارهای ویرایش عکس

امروزه با وجود گوشی های هوشمند و تعبیه دوربین های حرفه ای روی آنها، عکاسی یک امر لذت بخش و آسان برای اشخاص محسوب میشود.

برخی از تصاویر بعد از لحظه ثبت، نیازمند ویرایش و تغییراتی هستند که به وسیله نرم افزارهای ادیت عکس، میتوان ویرایش عکس حرفه ای روی آن انجام داد. در این مقاله سعی داریم شما را با چند تا از بهترین برنامه های ویرایش عکس اندروید آشنا کنیم.

ویرایش عکس حرفه ای در فتوشاپ Express PhotoShop

یکی از بهترین نرم افزارهای ویرایش عکس اندروید Adobe Photoshop Express نام دارد. این برنامه با رابط کاربری آسان یک ویرایشگر بسیار قدرتمند محسوب میشود. ادوبی یک شرکت کهنه کار، بزرگ و پرآوازه  در توسعه انواع نرم افزارهای پردازش تصویر به حساب می‌آید.

این برنامه رایگان است و در حین کار با آن از تبلیغات درون برنامه‌ای خبری نیست. از امکانات این نرم افزار میتوان به این موارد اشاره کرد :

یکی دیگر از محبوبترین نرم افزارهای ویرایش عکس حرفه ای که بیش از 100 میلیون دانلود را به ثبت رسانده اپلیکیشن Pics Art می‌باشد.

از ویژگی های این برنامه میتوان به برخی امکانات نظیر :قاب، کلاژ، نقاشی، استیکر، فیلترهای رنگی، امکان میکاپ، ابزارهای برش و چرخش و…اشاره کرد. اما این تمام قابلیت های پیکس آرت نیست، تنها با یک گردش ساده درون برنامه میتوانید از دیگر امکانات بینظیر این برنامه لذت ببرید.

یک برنامه ویرایش عکس اندروید قدرتمند، از شرکت گوگل که بصورت رایگان و بدوت تبلیغات درون برنامه‌ای می‌باشد. اسنپ‌سید دارای رابط کاربری بسیار ساده و امکاناتی نظیر: فیلترهای اصلاح رنگ و انواع ابزارهای مورد نیاز برای تاثیرگذاری بیشتر روی تصویر را دارد.

نرم افزار  Fotor یکی دیگر از وایشگرهای قدرتمند اندروید برای ویرایش عکس است که از ویژگی های جالب توجهی بهره می‌برد.

فوتور طیف وسیعی از ابزارها و امکانات را برای ادیت عکس در اختیار شما قرار می‌دهد. توسط این ویرایشگر عکس قادر خواهید بود تعداد زیادی قالب کلاژ بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

دوازده + 17 =