ویندوز 12

ویندوز 12 در پاییز 2024 منتشر خواهد شد. مایکروسافت قصد دارد هر سه سال یک بار نسخه جدیدی از ویندوز را بر اساس اطلاعات داخلی ارائه کند. این بدان معناست که ویندوز 12 در پاییز 2024 عرضه می شود. در ادامه این خبر با مبنا دیجیتال مارکتینگ همراه باشید.
انتشار ویندوز 12
بر اساس استراتژی جدید، هر سه سال یکبار یک ارتقاء قابل توجه ویندوز باید منتشر شود. در همین حال، مایکروسافت در نظر دارد بروزرسانی‌های جزئی را برای نسخه موجود بیشتر انجام دهد. سه سال طول می کشید تا نسخه جدید ویندوز منتشر شود. برای مثال، ویندوز 7 سه سال پس از ویندوز ویستا عرضه شد. سپس ویندوز 8 و پس از آن ویندوز 10 در سال 2015 آمد.

رویکرد مایکروسافت قبل از خبر انتشار ویندوز 12

مایکروسافت در ابتدا با انتشار ویندوز 10 در سال 2015 از چرخه سه ساله خود فاصله گرفت و ایده ویندوز را به عنوان یک سرویس در اولویت قرار داد. به‌جای انتشار گسترده ویژگی‌ها هر سه سال در نسخه جدید ویندوز، ویندوز 10 دو بار در سال با ویژگی‌های جدید بزرگ به‌روزرسانی می‌شد. پس از اینکه یکی از کارمندان مایکروسافت ویندوز 10 را “آخرین نسخه ویندوز” توصیف کرد. برای سال‌ها، بسیاری از ناظران ویندوز فکر می‌کردند که ویندوز 10 آخرین نسخه بزرگ ویندوز خواهد بود.

زمانی که ویندوز 11 در سال گذشته منتشر شد، سیاست ویندوز 10 و 11 تغییر کرد تا امکان ارتقای بزرگتر هر سال فراهم شود. طبق گفته Windows Central، کاربران اکنون ممکن است تا چهار بار در سال شاهد بروزرسانی باشند. مایکروسافت در مورد اهداف خود چیزی نگفته است.

طبق گزارش‌ها، مایکروسافت برنامه‌های خود را برای یک به‌روزرسانی سالانه بزرگ مشابه در سال 2023 کنار گذاشته است و اکنون به جای آن، ارائه ویژگی‌های جدید را در طول سال 2023 در اولویت قرار خواهد داد. این با تغییرات اخیر مایکروسافت در برنامه Windows Insider مطابقت دارد و آزمایش‌ها و ویژگی‌های نمونه اولیه به طور گسترده آزمایش شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

20 − 7 =