توییتر چیست؟

واژه توییتر از صدای گنجشک در طبیعت گرفته شده است، وجود پرنده در لوگوی این شبکه اجتماعی نیز به همین علت است. توییتر یک شبکه اجتماعی پرطرفدار و محبوب در میان مردم می‌باشد که در ایران فیلتر است، دارای دو نسخه وب و اپلیکیشن در گوشی های موبایل می‌باشد.

اخبار موثق و دست اول ابتدا در توییتر و سپس در شبکه‌های اجتماعی دیگر نشر پیدا می‌کنند. میتوان محتواهای متنی با محدودیت 280 حرف، عکس، ویدئو، لینک وبسایت و نقل قول توییت افراد دیگر را در آن به اشتراک گذاشت. در ادامه برای پاسخ به سوال ” توییتر چیست ” جزئیات بیشتری را از این سرویس شبکه اجتماعی بررسی خواهیم کرد. با MDM همراه باشید.

توییتر چیست؟

توییت چیست؟

توییت کردن، پست کردن پیام های کوتاه برای هر کسی است که شما را در توییتر دنبال می‌کند، با این امید که کلمات شما برای یکی از مخاطبان شما مفید و جالب باشد.

برخی از توییتر برای کشف اشخاص و شرکت های جالب آنلاین استفاده می‌کنند و ترجیح می‌دهند توییت های آنها را دنبال کنند. بنابراین هدف اصلی توییتر ایجاد ارتباط بین مردم است و اجازه دادن  به افراد برای اشتراک گذاری افکار خود با دیگران.

دلیل محبوبیت توییتر چیست؟

جذابیت بزرگ توییتر در اندازه مناسب جملات از نظر تعداد کارکتر است. به این شکل می‌توانید صدها کاربر جذاب توییتر را دنبال کنید و محتوای آنها را فقط با یک نگاه بخوانید. که این موضوع در دنیای مدرن امروزی ایده‌آل محسوب است.

توییتر چگونه کار می کند

استفاده از توییتر به عنوان فرستنده یا گیرنده بسیار آسان است. شما با یک حساب کاربری رایگان و نام توییتر به آن ملحق می شوید. سپس به هر تعداد دفعاتی که دوست دارید، توئیت می کنید. به کادر What’s Happening در کنار پروفایل خود بروید، 280 کاراکتر یا کمتر را تایپ کنید و روی Tweet کلیک کنید. افرادی که شما را دنبال می‌کنند و احتمالاً دیگر اشخاصی که شما را دنبال نمی‌کنند، توییت شما را خواهند دید. به دوستان خود اطلاع دهید که در توییتر هستید تا به آرامی دنبال کننده بسازید. وقتی مردم شما را دنبال می‌کنند، آداب توییتر از شما می‌خواهد که آنها را دنبال کنید.

استراتژی بازاریابی در توییتر چیست؟

هزاران نفر با استفاده از توییتر خدمات استخدامی، کسب و کارهایی از نوع مشاوره و فروشگاه های خرده فروشی خود را تبلیغ می‌کنند و کار می‌کند. مردم تبلیغاتی را ترجیح می‌دهند که کوتاه، سریع و کمتر مداخله جویانه باشد و به میل خود بتوانند آن را ببینند یا از آن عبور کنند. هنگامی که یاد می‌گیرید تفاوت‌های ظریف توییت کردن چگونه کار می‌کند، می‌توانید با استفاده از توییتر نتایج تبلیغاتی خوبی کسب کنید.

توییتر به عنوان یک ابزار پیام رسانی اجتماعی

بله، توییتر یک رسانه اجتماعی است، اما چیزی فراتر از یک پیام رسانی فوری. توییتر با سایر ابزارهای اجتماعی از جمله اینستاگرام، اسنپ چت و مسنجر به خوبی کار می کند. به عنوان مثال، اگر یک توییت را دوست دارید و می‌خواهید آن را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید، روی Tweet کلیک کنید، سپس نماد اشتراک گذاری را بزنید و استوری اینستاگرام را انتخاب کنید. توییت به عنوان بخشی از استوری اینستاگرام شما ظاهر می شود ( این ویژگی در حال حاضر فقط در iOS پشتیبانی می شود)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

20 − 20 =